Třešňový polštářek Barevné puntíky

Neohodnoceno
 

Nahřátý třešňový polštářek uleví od bolesti bříška vašeho miminka, zmírní křížové bolesti při porodu nebo prostě jen prohřeje studené ruce, když je potřeba. Nahřát jej můžete na kamnech, na topení nebo v mikrovlnné troubě. 

Obsahuje 150 g ekologicky praných třešňových pecek, má snímatelný bavlněný potah, lze jej vyprat v pračce.  

Dostupnost 3 dny
130 Kč
   
Kód produktu 141
Kategorie Třešňové polštářky
 

Nahřáté třešňové pecky dokáží udržet příjemné teplo, díky čemuž můžete třešňový polštářek používat na zmírnění bolestí, ať už trápí vás (bolesti zad, menstruační bolesti, křížové bolesti, porodní bolesti aj.) nebo vaše dítě (zejména při kolikách v prvních měsících vašeho miminka). 

Úplně první třešňový polštářek jsem šila pro naši Klárku a v prvních měsících jsme jej brali všude s sebou. Když jí bolelo bříško, nahřáli jsme polštářek (cca 1 minutu v mikrovlnné troubě), trochu protřepali pecky (aby se promíchaly) a přiložili jsme jej Klárce přes oblečení na bříško (u dospělých lze přikládat na holou kůži, ale vždy s opatrností, aby nedošlo k popálení, je-li polštářek příliš horký). Po chvíli se Klárka uklidnila a někdy pak i usnula :-)

Polštářek o rozměrech cca 12 x 17 cm obsahuje ekologicky prané třešňové pecky (150 g), má snímatelný bavlněný potah a neobsahuje kovové části (lze jej tedy nahřívat v mikrovlnné troubě, ale i na kamnech či na topení). Můžete jej vyprat - možno prát potah (na 40°C) i samotný polštářek s peckami (na 60°C), při sušení polštářku je potřeba občas promíchávat pecky, aby dobře vyschly.